Пішохідні екскурсії

Пішохідні екскурсії.

Яремча Яремча

Яремче – перлина Карпат.

Оглядова екскурсія містом. Вольєрне господарство (олені, косулі, дикі кабани). Джерело. Водоспад «Пробій» на р. Прут. Сувенірні ринки. Пам’ятка архітектури ресторан «Гуцульщина», збудований в 1959 році..

Тривалість 2 – 3 години. Ціна – 300 грн. за екскурсію + рекреаційні збори.

 

Cкелі Довбуша Cкелі Довбуша

Стежками Олекси Довбуша. Скелі.

Ви матимете чудову можливість пройтися дорогами, де ступала нога оповитого легендами карпатського опришка Олекси Довбуша. За народними переказами саме в цих скелях заховані його скарби.

Тривалість 2 – 3 години. Ціна – 300 грн. за екскурсію + рекреаційний збір.

 

Cкелі Довбуша Cкелі Довбуша

Об’єднана екскурсія Яремче + Скелі Довбуша.

Оглядова екскурсія містом. Відвідання вольєрів з косулями, оленями, кабанами. Мальовничі каскади норовливих гірських рік – водоспад Пробій на р. Прут. Також Ви матимете чудову можливість пройтися дорогами, де ступала нога оповитого легендами карпатського опришка Олекси Довбуша. За народними переказами саме в цих скелях заховані його скарби.

Тривалість – 4-5 годин. Ціна – 500 грн. за екскурсію + рекреаційні збори.

 

Похід на гору Маковиця + Скелі Довбуша.

Гора Маковиця висотою 984 м. над рівнем моря є найвищою вершиною в околиці Яремче. Назва походить від слова маківка, тобто верхівка. Також Ви матимете чудову можливість пройтися дорогами, де ступала нога оповитого легендами карпатського опришка Олекси Довбуша. За народними переказами саме в цих скелях заховані його скарби.

Тривалість – 5 годин. Ціна групова – 60 грн. з особи (мінімум 450 грн.).