Баня

Княжа лазня вітає Вас!

Ми знаходимося в місті Яремче. У нас відмінна напівтемній парна на дровах. Професійність наших банщиків дозволить Вам у повній мірі відчути всю неперевершеність банних процедур. У чайній кімнаті Вас чекає смачний чай з карпатських трав разом з сушками, курагою і яблуками. При бажанні можете відвідати ароматний сінник або перекинути на себе відро-водоспад. Охолодитися можна ще й в кристально-чистою купелі.

Рекомендуємо 3-х годинний комплекс, який включає в себе самостійний прогрів в парній під наглядом банщика, мильно-березове розтирання для видалення поту і очищення шкіри для продовження пропарки. Пропарювання ніг для поліпшення роботи серцево-судинної системи. Повний віниковий масаж тіла для пробудження. Медово-соляний скраб з подальшим прогріванням і розтиранням березовим віником в парній при високій температурі. Всі ці процедури наситять вас мікроелементами і вітамінами.

Чекаємо Вас!

[FinalTilesGallery id=’1′]

В сауні 1 зал.

Вартість / ціна: 1000 грн/3 год (перші 2-є відвідувачів, кожний наступний + 350 грн)

В послугу  включено аромати для парної та послуги банщика.

 

Без банщика вартість / ціна: 350 грн./год., але не менше 2 год. з 4х чоловік, кожний наступний 100 грн. (не більше 6 чол.)

Стоянка: приватна

Кухня: страви можна приносити з собою, трав’яний чай